Vokietija nuo seno garsėja savo meistrų profesionalumu ir gebėjimu tinkamai parinkti įvairias medžiagas ir pagaminti itin aukštos kokybės produktus. Metalurgija visada vaidino svarbų vaidmenį Vokietijos industrijos ir ekonomikos srityse, ypač XX amžiaus pradžioje, reikšmingų istorijos įvykių fone. 

 

Gipfel susikūrė ant Vokietijos metalurgijos tradicijų pamatų. Neįkainojamas žinias ir patirtį perdavė Zolingeno nerūdijančio plieno meistrai, pagarsėję savo precizišku tikslumu bei ypatingomis technologijomis karo pramonės gamyboje, todėl Gipfel kokybė yra gerai patikrinta laiko, o ilgametės tradicijos tarnauja šių dienų žmonėms. Jau daugybę metų kuriame technologiškai pažengusius produktus, kuriuos bėgant laikui ypač pamėgo sveikuoliai. Siekdami ilgalaikių santykių su savo klientais, nuolat analizuojame ir prisitaikome prie kintančių poreikių. 

 

Gipfel prekinis ženklo žinomumas sparčiai didėja, atidaryta daugiau nei 500 firminių parduotuvių Rytų Europoje ir Azijoje.   

 

Mūsų vizitinė kortelė yra aukščiausios vokiškos kokybės nerūdijančio plieno gaminiai, su kuriais maistas pagaminamas greitai ir sveikai.

Apie mus

gallery/01-kitchen-scene
gallery/untitled-1artboard-1-copy-11